Dla właścicieli - KokoStay

Reset hasła

Jesteś właścicielem nieruchomości w Chorwacji?

Zarabiaj pasywnie i bezstresowo!

Oferujemy Ci kompleksową usługę zarządzania Twoją nieruchomością
z nastawieniem na realizację Twoich celów!

kokostay-observing-tourists

Jak działamy?

2 MODELE WSPÓŁPRACY DO WYBORU

Full Service - jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem jeśli oczekujesz kompleksowej obsługi Twojej nieruchomości. Zajmujemy się przede wszystkim: sprzątaniem, drobnymi naprawami, obsługą gości, promocją i komunikacją. Robimy za Ciebie wszystko, a Ty cieszysz się zyskami!
Promocja nieruchomości - my zajmujemy się promocją i marketingiem Twojej nieruchomości, a po Twojej stronie pozostaje sprzątanie, naprawy, przyjmowanie oraz żegnanie gości oraz ich obsługa podczas pobytu.

Zaopiekujemy się Twoją nieruchomością za Ciebie!

Promocja w najlepszych Internetowych Biurach Podróży

Dzięki technologii, którą wykorzystujemy, możemy integrować kilkadziesiąt portali internetowych (np. Booking, Airbnb) o łącznym zasięgu ponad 750 mln użytkowników miesięcznie!

Promocja w mediach społecznościowych

Zarówno wykorzystując zasięgi naszych profili, płatnej reklamy jak i wykorzystując narzędzia do monitorowania treści, nasi specjaliści odpowiadają na potrzeby użytkowników social media, oferując Twoją nieruchomość.

Wspaniałe doświadczenie Klienta

Dbając o dopasowaną komunikację, świetną obsługę klienta a przede wszystkim komfort i zadowolenie z nieruchomości pozyskujemy wspaniałe opinie i rekomendacje, powracających do nas klientów!

Dlaczego warto wybrać KokoStay
jako partnera w wynajmie nieruchomości?

Dowiedz się, dlaczego oferujemy Ci najskuteczniejsze opcje

Rozpocznij współpracę bezpłatnie

Nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, dopóki Ty nie zarobisz żadnych pieniędzy.

Gwarantowany bezpieczny proces wynajmu nieruchomości

Zapewniamy zautomatyzowany, bezpieczny proces rezerwacji, dzięki któremu unikniesz overbookingu!

Indywidualnie ustalana strategia cenowa i promocyjna

W zależności od Twojego celu, wspólnie dobieramy strategię odpowiednią dla Ciebie.

Uwolnij swój czas

Przejmujemy 100% komunikacji z Twoimi klientami, a w opcji full serwice 100% zarządzania nieruchomością.

Bezpieczeństwo

Dbamy o wszelkie aspekty prawne, regulaminy, przetwarzanie danych osobowych i ubezpieczenia.

Kontrola

Dzięki dedykowanemu panelowi, masz podgląd do wszystkich rezerwacji, dochodów i zainteresowania nieruchomością.

Najczęściej zadawane pytania​:

  • Full Service Oferujemy kompleksową usługę zarządzania apartamentami na wynajem krótko, średnio i długoterminowo. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem i naprawami, ale także witaniem gości, promowaniem oferty i komunikacją z klientami. Ty tylko przekazujesz nam swój apartament i cieszysz się zyskami.
  • Promocja nieruchomości Promujemy jako KokoStay nieruchomość w mediach społecznościowych oraz innych kanałach, pozyskujemy klientów, informujemy klientów o szczegółach nieruchomości i zakwaterowania, jednak opieka nad nieruchomością (sprzątanie, naprawy, przygotowanie do przyjęcia gości, sprawdzanie nieruchomości PO wymeldowaniu gości itp.), pozostaje po stronie właściciela.

Zawsze rozliczamy się wg modelu PROWIZJI OD WYNIKU.

Prowizja różni się w zależności od wybranego modelu współpracy oraz innych, indywidualnie omówionych szczegółów współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółowej oferty.

W zależności od modelu współpracy, umowa może być zawarta na czas określony lub nieokreślony. Wszelkie szczegóły omawiane są indywidualnie.
Tak, podczas ustalania warunków współpracy, wspólnie ustalamy kiedy oraz ile czasu jest przeznaczone na pobyt osobisty właściciela nieruchomości bez dodatkowych opłat.
Tak, jako właściciel otrzymasz dostęp do serwisu internetowego, w którym znajdziesz wszystkie informacje o rezerwacji Twojej nieruchomości. Dodatkowo, na życzenie, raz w miesiącu możesz otrzymać szczegółowy raport.
Tak, jako właściciel otrzymasz dostęp do serwisu internetowego, w którym znajdziesz wszystkie informacje o rezerwacji twojej nieruchomości. Dodatkowo, na życzenie, raz w miesiącu możesz otrzymać szczegółowy raport.
Tak, jako firma KokoStay współpracujemy z zaufanymi profesjonalistami w branży pośrednictwa nieruchomości, dzięki czemu, możemy zaoferować Ci wsparcie, jeśli będziesz chciał zainwestować. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na kontakt@kokostay.com

Formularz kontaktowy


Skontaktuj się z nami!

KokoStay