Najczęściej zadawane pytania - KokoStay

Reset hasła

Najczęstsze pytania klientów

Poniżej znajdziesz listę pytań i odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas maila na kontakt@kokostay.com

Dla gości

Możliwe sposoby płatności:
  1. Przelew bankowy
  2. Karta Online Visa lub MasterCard
  3. PayPal
Tak, zaliczka wynosi 20% całej sumy rezerwacji i powinna zostać wpłacona niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji.
Całość powinna zostać opłacona najpóźniej na 28 dni przed dniem rozpoczęcia pobytu. W przypadku kiedy rezerwacja została dokonana na mniej niż 28 dni przez jej rozpoczęcie, całość powinna zostać opłacona niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji.
Tak, każdy apartament/dom zapewnia pościel oraz ręczniki (do użytku domowego, nieprzeznaczone do wykorzystania na plaży czy podczas korzystania z basenu).

Tak, współpracujemy z firmami świadczącymi takie usługi, jednak w celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt bezpośredni na adres e-mail kontakt@kokostay.com

Tak, 4 tygodnie przed rozpoczęciem Twojego pobytu otrzymasz KARTĘ POBYTU a w niej wszystkie niezbędne szczegóły tj. daty, godziny, adresy, kody dostępu (jeśli są niezbędne), informacje odnośnie lokalizacji, dojazdu oraz inne przydatne informacje.
Tak, jeśli planujesz przyjechać większą grupą i nie widzisz odpowiedniej nieruchomości, napisz do nas. Postaramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie spełniające Twoje wytyczne.
Tak, jeżeli planujesz pobyt poza sezonem trwającym ponad 28 dni (między 15.09 a 15.06) napisz do nas wiadomość, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Dla właścicieli nieruchomości

  • Full Service Oferujemy kompleksową usługę zarządzania apartamentami na wynajem krótko, średnio i długoterminowo. Zajmujemy się nie tylko sprzątaniem i naprawami, ale także witaniem gości, promowaniem oferty i komunikacją z klientami. Ty tylko przekazujesz nam swój apartament i cieszysz się zyskami.
  • Promocja nieruchomości Promujemy jako KokoStay nieruchomość w mediach społecznościowych oraz innych kanałach, pozyskujemy klientów, informujemy klientów o szczegółach nieruchomości i zakwaterowania, jednak opieka nad nieruchomością (sprzątanie, naprawy, przygotowanie do przyjęcia gości, sprawdzanie nieruchomości PO wymeldowaniu gości itp.), pozostaje po stronie właściciela.
Zawsze rozliczamy się wg modelu PROWIZJI OD WYNIKU. Prowizja różni się w zależności od wybranego modelu współpracy oraz innych, indywidualnie omówionych szczegółów współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółowej oferty.
W zależności od modelu współpracy, umowa może być zawarta na czas określony lub nieokreślony. Wszelkie szczegóły omawiane są indywidualnie.
Tak, podczas ustalania warunków współpracy, wspólnie ustalamy kiedy oraz ile czasu jest przeznaczone na pobyt osobisty właściciela nieruchomości bez dodatkowych opłat.
Tak, Twój indywidualny opiekun KokoStay pomoże Ci dobrać odpowiednią strategię cenową oraz promocyjną, zgodną z Twoimi celami.
Tak, jako właściciel otrzymasz dostęp do serwisu internetowego, w którym znajdziesz wszystkie informacje o rezerwacji Twojej nieruchomości. Dodatkowo, na życzenie, raz w miesiącu możesz otrzymać szczegółowy raport.
Tak, jako firma KokoStay współpracujemy z zaufanymi profesjonalistami w branży pośrednictwa nieruchomości, dzięki czemu, możemy zaoferować Ci wsparcie, jeśli będziesz chciał zainwestować. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na kontakt@kokostay.com .

Znakomita obsługa. Profesjonalne wsparcie. Wyjątkowe miejsca.