O nas - KokoStay

Reset hasła

KokoStay

Z miłości do podróży, nieruchomości i biznesu. Z miłości do korzystania z życia i wykorzystywania okazji, jakie czasem się przydarzają, a czasami sami je kreujemy.

KokoStay

KokoStay, spółka założona w Chorwacji przez Polską parę, Seryjnego przedsiębiorcę prowadzącego w Polsce ponad 20 firm i jego żonę, zakochaną w podróżowaniu, która ma duże doświadczenie w branży nieruchomości, a do tego uwielbia ludzi. To niesamowite połączenie kompetencji biznesowych, marketingowych i sprzedażowych, a także twardej wiedzy w zakresie nieruchomości, bezpieczeństwa prawnego czy ubezpieczeniowego, połączonej ze zrozumieniem potrzeb Klienta.
Dzięki naszemu doświadczeniu, połączeniu ludzi-technologii-nieruchomości, możemy zapewnić realizację celów turystów, cyfrowych nomadów, pasjonatów podróżowania, inwestorów oraz właścicieli nieruchomości na wynajem.

Jak możemy Ci pomóc?

Znajdziesz u nas idealne miejsce na wakacje

W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Zmieniaj miejsca z łatwością

W dobie pracy zdalnej i cyfrowych nomadów, możesz żyć i pracować z każdym miejscem na świecie. Mamy Ci do zaoferowania przestronne nieruchomości, które w miarę potrzeby dostosowujemy do Twoich oczekiwań.

Zadbamy o Twoją nieruchomość i Twoje dochody

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomość wakacyjną, z nami będzie to łatwe! Dzięki współpracy z zaufanymi biurami pośrednictwa, wspieramy naszych klientów w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Stawiamy na elastyczność i profesjonalizm.

Realizujemy Twoje cele

Wierzymy, że realizacja Twoich celów zbliża również nas, do realizacji naszych. Win-win.

Wykorzystujemy technologię

Wykorzystujemy do pracy sprawdzone technologie w celu zadbania o skuteczność działań marketingowych, komunikacyjnych oraz obsługi klienta.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo prawne, podatkowe i ubezpieczeniowe, dzięki czemu Twoje interesy również są bezpieczne.

Podchodzimy holistycznie do potrzeb klienta

Współpracujemy z pośrednikami nieruchomości, wypożyczalniami samochodów i innych sprzętów, w celu zapewnienia wszystkiego, co niezbędne każdemu gościowi.

Dopasowujemy produkt do potrzeb

WIerzymy, że odpowiednio dopasowany produkt i usługa do potrzeb i możliwości jest kluczem do zadowolenia naszych klientów.

Uwielbiamy to, co robimy

Każdy z nas jest tutaj, bo chce, wie, po co to robić, co jest naszą misją, dla kogo pracujemy i realizujemy cele, i ZAWSZE jest to nasz Klient.

Formularz kontaktowy


Skontaktuj się z nami!

KokoStay